En iyi Lojistik Programı
Uluslararası Nakliye Programı
En iyi Uluslararası Taşımacılık Programı!
Dünyanın en iyi, en hızlı internet üzerinde çalışan lojistik yazılımı: Internet üzerinden çalışan Uluslararası Nakliye Programı, Uluslararsı Nakliyat yapan firmalar için geliştirilmiştir. Uluslararsı Taşıma yaparken karşılacağınız tüm durumlar düşünülmüştür. İstediğiniz tüm raporları alabileceksiniz.

Uluslararsı Nakliye Programı Genel Özellikler: Herhangi bir program kurulumu gerektirmez. Kendiniz ve müşterileriniz için sınırsız kullanıcı tanımlama, kullanıcılara çeşitli yetkiler verebilme. En önemli farklardan biri de herhangi bir program kurulumu gerektirmiyor. Firma sahipleri ise araçların doluluk oranları, rezervasyonları, posizyonları anında görebiliyorlar. Ayrıca hangi kullanıcı ne yapmış anında görüyorsunuz. Firma karlılık raporlarına anında ulaşabilirsiniz. Ayrıca söför borç sorgulaması yaparak şöförlerin carilerini görebilirsiniz. Ayrıca devletin istediği tüm kağıtları buradan basabiliyorsunuz.
 • Çekici tanımlama
 • Dorse tanımlama
 • Sürücü Tanımlama
 • Çalışan Tanımlama
 • Vize-Pasaport Kontrol ve uyarılar
 • Güzergah - Rota Tanımlama
 • Ülke Şehir, Gümrük tanımlama
 • Kambiyo
 • KArne Kontrol - Tır Carnet
 • Raporlama
 • Otomarik Uyarılar
 • gibi kısımlar mevcuttur.
  Programımız MS SQL SERVER üzerinde çalışmaktadır. .NET ile yazılmıştır. otomatik yedekleme özelliği vardır.
  hemen email atın size bir demo yapalım. Beğeneceğinizden eminiz. lojistik@aractakibi.com adresine firma bilgilerinizi, yetkisi kişi adını, adresinizi, telefon numarazını, araç sayısınız gibi sizi tanıtan bilgileri girmeyi unutmayın.
  Uluslararası yük taşımacılığı programı sektörde en çok kullanılan 2. programdır. Sağlık Transport, Mega Trans, Devnak tarafından halen kullanılmaktadır. Diğer referansları sorunuz. Nakliye ve Lojistik Uluslararası Nakliye Programını kullanan firmalar bir adım öne geçiyor ve işlerini büyütüyorlar. Sonuç ortada.
  Dev Haritalar: Şirketinize yerleştireceğiniz çok büyük çözünürlüğe sahip dev ekranlarda araçlarınızı ayrıntılı dijital haritalarda gösteriyoruz.
  Fast Track Teknolojisi: Fast Track teknolojisi, araçlarınızı tek tek anında takip edebilmenizi ve haritaları otomatik olarak kaydırmaya olanak sağlar.
  Bölge Tanımlama: İnternet üzerinden bölgeler tanımlayabilir ve bu bölgelerdeki araçlarınızı saydırabilir ve bu bulgede bulunan araçlarınıza aynı anda komutlar gönderbilirsiniz. Bölgeleri isterseniz anasayfada haritada görüntüleyebilrisiniz. Bölge bazında raporlamalar gözlerinizi kamaştıracak.
  Kontrol Noktaları Tanımlama: Dijital harita üzerinde, internet üzerinden sınırsız sayıda konrol noktası tanımlayabilir, bu noktalara otomatik zoom yapabilir ve çeşitli raporlar alabilirsiniz.
  Rota Tanımlama: Dijital harita üzerinde, internet üzerinden sınırsız sayıda Rota tanımlayabilir, bu rotalarla ilgili çeşitli raporlar alabilirsiniz.
  GPRS ile Hızlı ve En Ucuz İletişim: GPRS kullanarak araç takip masraflarınızı düşürebilirsiniz. GPRS kullanrak saniyede 1 konum bilgisi alabilirsiniz. GPRS kullanarak araçlarınızı 24 saat internetten takip imkanı vardır. İnternetten araç takibi GPRS ile artık çok kolay.
  İlave Modüler Özellikler: (Sensörler)
 • Sürücü kimlik tespiti
 • Yakıt miktarı sorgulama
 • Kapı açık - kapalı sorgulama
 • Sıcaklık sorgulama
 • Hızlı ve esnek Dijital Haritalar: Dünya, Avurupa, Türkiye, İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Bursa, Antalya, Trabzon, Mersin, Konya, Türkiyenin tüm illeri, ilçeleri, Ortadoğu ülkeleri, Irak, İran, Kuveyt vs.. ayrıntılı ve sokak seviyesinde.
  Periyodik Pozisyon Raporlama: Kullanıcı SVTS Internet yazılımını kullanarak uzaktan veya alınan yol ve zamana bağlı olarak raporlama sıklığını belirleyebilir.
  Sorgulama: Kullanıcı bir ya da daha fazla aracın son hız ve konum bilgisini almak için GPRS, data hattı ile veya SMS mesajları göndererek sorgulama yapabilir.
  Akıllı Olaylar: Hız aşımında, gidilen mesafe aşımında, sıcaklık artımında yada tanımlanan diğer olaylarda otomatik mesaj gönderme.
  Kara Kutu Özelliği: Verileri lokal olarak kaydeder ve GSM / GPRS data hattı üzerinden uzaktan okunmasına olanak sağlar. (veri ambarı)
  GPS GSM SMS DATA GPRS INTERNET THURAYA SATELLITE UYDU DATALINK GPRS VEHICLE TRACKING SYSTEM REMOTE MULTIPLE VEHICLE TRACKING FLEET TRACKING AUTOMATIC VEHICLE LOCATION GPS AVL: Sürekli geliştirdiğimiz yeni teknolojileri ilk kullanan siz olun.
  Veri Güvenliği: Her türlü mesaj trafiği için güvenli iletişim.
  Ses İletişimi: (Opsiyonel) tüm ses özellikleri ile donatılmıştır.
  Araç Takibi Nedir?
  Nakliye Firamaları için Araç Takip
  GPRS ve Araç Takip
  SMS ve Araç Takip
  GPS ve Araç Takip
  GPRS ve Araç Takip
  Kurumsal Firmalar için Araç Takibi
  Bireysel Kullanıcılar için Araç Takibi
  turkcell.aractakibi.com
  Uydu Araç Takip
  Uydu ve GPRS ile Araç Takibi
  Uydu ile Araç Takibi
  Uydudan Araöç Takibi
  Vehicle Track
  Vehicle Tracking
  Ekip Mobil ve Araç Takip
  Ekip Mobil ve Araç Takip
  Avea Araç Takip
  Telsim Araç Takip
  Tren ve Araç Takip
  Tren Takibi
  Thuraya ile Araç Takibi
  Teknoloji ve Araç Takip
  Sıcaklık Sensörü ve Araç Takip
  Sensörler ve Araç Takip
  Personel Araç Takip
  Nakliye Araç Takip
  Nerelerde Araç takip edilir?
  Personel Taşımacılığı Araç Takibi
  Sensörlerle Araç Takip
  Kamyon Araç Takip
  Haritalı Araç Takip
  Internet Araç Takip
  Cristiano Ronaldo
  Cristiano Rolando
  Filo Araç Takip
  Ekipmobil Takip
  Araç Takip Sistemleri
  Uydu Takip Sistemleri
  Uydu Takip Sistemi
  Otomubul Araç Takip Sistemleri
  Otomu bul Araç Takip Sistemi
  Ayrıntılı Harita
  Google Map Ayrıntılı Haritalar
  Araç kimlik sorgulama
  Araç sorgulama
  Uydudan Araç Takip Sistemleri
  Gizli Araç Takip Sistemleri
  Gizli Araç Takip Firmaları
  Haritada Gizli Araç Takip Firmaları
  Google Earth Araç Takip Firmaları
  GoogleEarth Araç Takip Firmaları
  Infotech Araç Takip Sistemi
  Infotech Vehicle Tracking System
  Platform 360 Rameye Araç Takip
  Arvento, MobilTrack Araç Takip sistemi
  MobiTrack Araç Takip sistemi arvento
  Öğrenci Taşımacılığı Programı
  Personel Taşımacılığı Programı
  Uluslararası Nakliye Lojistik Programı
  Uluslararası Nakliye Programı, Lojistik Programı, Kara Nakliyesi Programı, Deniz Nakliyesi Programı, Uluslararası Nakliye Firmaları, Uluslararası Nakliye Programları, Lojistik Programları, Lojistik programı yazan firmalar, Nakliye programı yazan Firmalar, Nakliye yazılımı, en çok kullanılan nakliye yazılımı, SOFT, SOFT nakliye, SOFT lojistik, SQL server, Oracle, Büyük ölçekli program, küçük ölçekli program, ucuz nakliye programı, Nakliye programı fiyatları, Lojistik programı fiyatları, Uluslararası Nakliye Yazılımı, CMR, Şöför hesabı, Antrepo yazılımı, Antrepo programı, Gümrük Programı, macaristana nakliye, macaristan ihracat, macaristana ihracat, macaristandan ihracat, polonyaya ihracat, polonyadan ithalat, polonya taşımacılık
  Uluslararası Nakliye Programı Satan firmalar, Uluslararası Nakliye Programı Fiyatları, Lojistik Fiyatları, Almanyaya lojistik, Poland, Holland, Bursa, Ankara, İstanbul, Antalya, İzmir, İzmirde, Bursada, Ankarada, Malatyada, Trabzonda, Edirnede, antalyada, alanyada, mersinde, hatayda, hatay, sakaryada, zonguldakta, afyonda, PRogramı, Programları, Programı satan firmalar, Firma listesi, firmalar listesi, Firmalarının listesi, Horoz lojistik, kılıç group, kılıç grup, Transasya, Sağlık transport, SUSA, Sağlık Antrepo, Sağlık Taşımacılık, Sağlık Lojistik, Sağlık italya, italya fiyatları, almanya fiyatları, polonya fiyatları, macaristan fiyatları, Araç takip fiyatları, araç takip fiyatı, uydu takip fiyatı, tır takip fiyatı, en iyi araç takip fiyatı, dünyanın en iyi otomobilleri, dünyanın en güzel otomobilleri, dünyanın en hızlı otomaobilleri, dünyanın en hızlı araçları, en hızlı araç, en güzel araç, dünyandaki en iyi arabalar, en iyi araba, mobese, mobese nedir, mobese sistemi, mobese lgili bilgi, mobese kameraları, mobese ile takip, MOBESE uygulayan yerler, mobese satan firmalar, mobese nasıl çalışır, GPS nedir?, GPRS nedir, GPS nasıl çalışır, GPRS nasıl çalışır? GPS çalışma prensibi nedir GSM nedir SMS nedir THURAYA nedir? Thuraya uydusu kimin. GPS uydusu kimin GPS uydusu kaç tane? orjin, solit, sabancı telekom, gokbora, Gökbora, infotech, infotek araç takip, ayrıntılı uydu haritası, istanbul ayrıntılı harita, bedava harita, bedava ayrıntılı harita, dijital harita, free digital harita, free digital map, ücretsiz istanbul haritası, ücretsiz dijital harita, Google map api, Google haritası, ücretsiz uydu haritası, uydu fotoğrafı, vektörel haritalar, ücretsiz vektörel haritalar. essed, satko, tekser elektronik, tekser araç takip
  SVTS Araç Takip Sistemi Giriş

  Kullanıcı:
  Şifre:
  Firma:

  Teklif İstemek İçin Tıklayın!

  Bayilik başvurusu yaparken:
  Firma Biglilerinizi, Kuruluş tarihinizi, Faaliyet alanlarınızı, Faaliyet gösterdiğiniz şehirleri, Yetkili kişinin adını/Görevini, Adres, telefon, fax, web sayfası vb. bilgileri, çalışan kişi sayısını, ve en önemlisi müşteri portfoyünüzle ilgili bilgileri mutlaka yazınız.
  Bayilik Başvurusu İçin Tıklayınız
   
  Sistemin ekran görüntülerini merak ediyorsanız
  Foto Galerimizi ziyaret ediniz.
    FİYATLARIMIZ
    GPRS'li 2 ürünümüz var.
 • BASIC olan ürünümüz cihaz başı 285$ +KDV
 • PRO olan ürünümüz Cihaz başı 420$ + KDV
 • Ayrıca cihaz başı aylık 15$+KDV hizmet bedeli


 • 285$ ve 420$ olan ürünlerin her ikisiyle de harita üzerinde araç takibi yapılabilmektedir. Her iki üründe de hız ve gidilen km görülebilmektedir. Her türlü raporlama mevcuttur. Ancak 420$ olan ürünümüze sensörler takılabilmektedir. 420$ olan araç takip cihazında analog ve dijital inputlar bulunmaktadır. Analog ve dijital inputlara çeşitli sensörler takılabilmektedir. Kamera, kimlik tanımlayıcı, ısı ölçer, benzin ölçer, dorse kapısı açık kapalı gibi.. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını 285$ olan araç takip sistemi karşılamaktadır.
  ÖNEMLİ NOTLAR
 • Sistemimiz ile motorsiklet takibi yapılmamaktadır.
 • Sistemimiz ile insan, öğrenci, cep telefonu, personel takibi yapılmamaktadır.
 • Araç Takip Sistemimiz Araç takibine yönelik bir üründür.
 • Cihazlarınızı kendi araçlarınız arasında transfer edebilirsiniz.
 • Cihaz montajlarını kendini yapabilirsiniz.
 • Hemen her yerin ayrıntılı haritası vardır.
 • Herbir cihaza sim kart konulacaktır. Firmalar bu kartları kendileri temin edecektir.
 • Simkart olarak Turkcell, Avea yada Telsim kullanabilirsiniz.
 • Cihazlardaki simkartlara telefon operatörünüzden ayrıca fatura gelecektir
 • Cihazlardaki simkartlarınıza yaklaşık 3 YTL fatura gelir.
 • Eğer sistemi çok kullanırsanız sim kart faturanız 10 YTL gelebilir
 • 100 aracı geçen satışlarda iskonto imkanlarını sorunuz
 • Araç takibi alanlara aldıkları araç sayısı oranında Uluslararası Nakliye ve Personel Taşımacılığı programında indirim imkanı vardır.
 • Merak edenler için, sistemimiz KURTLAR VADİSİ dizisinde kullanılmıştır.
 • GPRS ile Akıllı Araç Takip Sistemi
  GSM kapsama alanında GPRS destekli tüm GSM operatörleri kullanarak takip.
  GPRS bazlı araç takibiyle maliyetler çok önemli ölçüde düşmekte, canlı saniyede 1 veri göndermeye imkan tanımaktadır. Araçlarınızı 24 saat boyunca çok ucuza takip edebilirsiniz. Sistemimiz tüm GSM operatörlerini desteklemektedir.
  Thuraya ile Akıllı Araç Takip Sistemi
  Thuraya kapsama alanında tam donanımlı filo yönetimi ve internet üzerinden takip.
  Teknobil'in Thuraya bazlı Filo Yönetim Teknolojisi, basit bir araç takip sisteminden çok fazlasını sunmaktadır. Sistem; filo, araç ve ya varlık takibinin tam ve akıllı yönetimini bir çok ek özellik ile sağlamaktadır. Teknobil Next Vehicle Docking Adaptor araçlarda sistemin akıllı özelliklerinin kullanılmasına imkan verir. Araçlarınızı internet üzerinden istediğiniz yerden takip edersiniz.

  Internet üzerinde çalışan araç takip sistemi sizlere onlarca güncel ve ayrıntılı harita imkanı sunuyor. Internet Araç Takip Sistemi'nde kullanabileceğiniz ayrıntılı harita sayısı: 42
  Tüm harita listesini görmek için tıklayınız.

  • Lojistik, kargo, taşıma araçları
  • Kişisel araçlar
  • Kamyon, tır
  • Çöp arabaları, itfaye araçları
  • Ambulans, hızır acil araçları
  • Banka araçları
  • Taksiler, otobüsler, dolmuşlar
  • Gemiler, balıkçı tekneleri
  • Tüm araçlar için çözümlerimiz mevcuttur.
  • Beklemeden, anında aracınızı takip etmeye başlayabilirsiniz.


  Dikkat: Araç Takip Sistemi Satışlarımıza ara vermiş durumdayız. Lutfen Araç Takip Sistemleri konusunda aramayınız.
  Öğrenci Taşımacılığı Programları, Personel Taşımacılığı Programları, Uluslararası Nakliye Programları, Kurye Programları, yazılım satış ve web tasarım hizmetlerimizle hizmetlerimiz devam etmektedir.
  Personel Taşımacılığı Programımız Sektörde en çok kullanılan 1. programdır. Personel Servisinde Sektör lideriyiz.
  Öğrenci Taşımacılığı Programımız Sektörde en çok kullanılan 1. programdır. Öğrenci Servisinde Sektör lideriyiz.
  Uluslararası Kara Nakliyesi Programımız Sektörde en çok kullanılan 2. programdır. Lojistik Programı olarak Sektörde ikinci durumdayız.
  Araçlı Kurye Programımız sektörde en çok kullanılan programdır. Sektör lideriyiz.
  Web tasarımı yaptığımız firmaların sayısı 200'ü aştı.

  GPRS GPS Araç Takibi © 2004 - 2005 www.aractakibi.com All Rights Reserved.
  © Milenyum Bilgisayar
  =Telefon: +90 212 222 66 24=Fax: +90 212 320 90 89=e-mail: bilgi@aractakibi.com

  Address: Perpa Ticaret Merkezi, B Blok, Kat:13, No:2565 Okmeydanı / İstanbul / Türkiye
  www.perpaonline.biz>
  eXTReMe Tracker